O firmie

WAGOTRONIK

 

ul. Uthkego 23
41-300 DÄ?browa Górnicza

 

tel. (32) 321-15-22

 

e-mail: biuro@wagotronik.pl

www: www.wagotronik.pl

O firmie

Firma WAGOTRONIK jest prężnie działającą firmą w branży urządzeń wagowych i pomiarowych (wagi elektroniczne wszelkiego typu, siłomierze - dynamometry, wzorce masy, akcesoria). Dodatkowym obszarem działań są konstrukcje stalowe (od projektu po wykonawstwo oraz montaż).  Firma powstała na bazie ponad 20-letniego doświadczenia i wiedzy firmy Radwag Śląsk - jednego z przedstawicieli krajowego producenta wag i urządzeń wagowych. Doświadczenie i wiedza w powiązaniu z innowacyjnymi rozwiązaniami i zapleczem technicznym pozwalają sprostać każdemu zleceniu klienta.

Usługi świadczone są z najwyższą jakością i dbałością o wszystkie detale.


Zapraszamy do sklepu internetowego - kliknij >>oferta produktów<< - czekają na Was korzystne PROMOCJE przy zakupie przez internet !!! * szczegóły przy każdym promocyjnym produkcie.Sprzedajemy 
wagi elektroniczne i urządzenia wagowe czołowych producentów krajowych i zagranicznych m.in.:
AXIS, CAS, AWO, KPZ, Radwag, Ohaus,  produkty własne oraz wiele innych dopasowanych do Twoich wymagań drogi kliencie - jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby.
Posiadamy wagi elektroniczne każdego typu m.in.: wagi analityczne, wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe, wagi pomostowe 4-czujnikowe, wagi platformowe 1-czujnikowe, wagi dźwigowe (hakowe), wagi samochodowe, siłomierze - dynamometry, wózki paletowe z wagą i wiele innych...

Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy dostępni przez większość dnia umożliwiając Wam (klientom) usunięcie usterki w najkrótszym możliwym czasie, minimalizując koszty przestoju.

Wykonujemy legalizacje wszelkich typów wag, wzorcowanie wag, siłomierzy - dynamometrów, narzędzi pomiarowych.
Wykonujemy również montaże wag, modernizacje wag i urządzeń wagowych oferujemy także wiele innych usług zgodnie z Waszymi wytycznymi, służymy również fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania urządzenia wagowego.

Rozbudowując ofertę o usługi z branży konstrukcji stalowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Zapewniamy najwyższą jakość i fachową obsługę na każdym etapie - od projektu przez wykonawstwo aż do montażu i uruchomienia.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wybranych prac w dziale realizacje (możecie m.in. zapoznać się z usterkami prawie nowych wag samochodowych jakie zakupili klienci na naszym rynku).

W dziale usługi znajduje się dość szczegółowy opis usług oraz zaplecza technicznego jakie mamy do dyspozycji.

Wszystkie te czynniki pozwalają Nam być konkurencyjną i wyróżniającą się firmą dla której Wasze zadowolenie i najwyższa jakość świadczonych usług są priorytetem. Sprawdź Nas!!